Працює на системі: OUR-CMS
Підбір кольору

Коротка інформація про товари фірми Стиль Дах

Коротка інформація про товари фірми Стиль Дах

Якщо Ви вирішили поміняти або реконструювати дах, але губитеся серед розмаїття пропозицій, звертайтеся в «Стиль Дах».

Компанія «Стиль Дах» пропонує покрівельні матеріали найвищої європейської якості від провідних європейських виробників на будь-який смак.

У нас найширший асортимент металочерепиці:

 • Металочерепиця з посипкою «Gerard Corona». Дахи «Gerard» виробляють з металу вищої якості з покриттям натуральною кам'яною крихтою. Кам'яна крихта (покрита акриловим лаком) добре заламує світло і при цьому, дає благородний відлив кольору. Матове і зернисте покриття черепиці не дає даху нагріватися до високих температур. За рахунок невеликих розмірів модуля, мінімізуються відходи матеріалу. «Gerard Corona» - це шикарна покрівля на довгі роки.
 • Металочерепиця з посипкою «Gerard Roman». Завдяки різноманітності колірних рішень (11 кольорів) і малюнків хвилі покрівельних панелей «AHI Roofing», навіть найвимогливіші замовники зможуть підібрати саме той варіант, який буде відповідати їх поданням про надійну і красивою покрівлі.

Металочерепиця в новому сучасному покритті «Hard Coat»:

 • Оригінальна шведська металочерепиця «Plannja Regola» - єдина самонесуча металочерепиця. Спеціально розроблена конструкція панелі «Plannja Regola» виключає використання обрешітки, а технічні параметри самонесущей черепиці дозволяють розставляти крокви з кроком до 1,2 м, що дозволяє заощадити на дерев'яних елементах. Завдяки своїй унікальній конструкції, металочерепиця «Plannja Regola» дозволяє звести до мінімуму відходи, оскільки відрізана частина знаходить застосування в іншому місці покрівлі.
 • Металочерепиця «Plannja Rapid» - металочерепиця з оригінальною формою. Цей популярний профіль однаково добре виглядає на покрівлі як з великим, так і з невеликим ухилом. Чудово підходить для котеджного будівництва.
 • Металочерепиця «Plannja Royal» - ексклюзивна металочерепиця, створена шведськими інженерами з метою задовольнити запити самих вимогливих клієнтів. Особливо ефектно металочерепиця «Plannja Royal» виглядає на дахах з великим градусом ухилу. Високий профіль хвилі в поєднанні з асиметричною формою чудово доповнить вигляд цілого будинку.
 • Металочерепиця «Smart» - нова пропозиція від «Plannja». Характеризується акуратним симетричним малюнком хвилі. Профіль цього затребуваний на ринку завдяки оптимальному поєднанню привабливої ціни і високої якості.
 • Металочерепиця виробництва польського заводу «Zartmet» для покриття дахів нових будинків, а також для реновації дахів старих будинків із використанням різного роду металів. Це найбільш надійна металочерепиця з гарантією 10 років:
 • Металочерепиця «Zartmet Opal» з використанням металу на вибір: «Corus», Mittal, Arcelor, Tissen) Оригінальна форма вигину хвилі на металі, надає якусь строгість і благородство Вашому будинку. Метал, для виготовлення металочерепиці даної форми відповідає вимозі стандартів і розділяється: по країні виробникові, покриттю і колірній гамі.
 • Металочерепиця «Zartmet Jaspis» - новий вид металочерепиці зі своєрідним вигином хвилі, який на вигляд нагадує натуральну черепицю. Ідеально виглядає в німецькому металі «Arcelor». «Zartmet Jaspis» створена, щоб підкреслити Вашу індивідуальність.
 • Металочерепиця «Zartmet Diament», що відрізняється європейською якістю, виробництва польського заводу Zartmet, який вже зарекомендував себе і свою продукцію на ринку України з найкращого боку. Метал, який використовують для виготовлення цієї металочерепиці, закуповується у кращих виробників металу в Європі таких як: «Mittal» (Польща), «Corus» (Англія), «Arcelor» (Німеччина) та інші.
 • Металочерепиця «Zartmet Topaz» - якісна продукція європейського зразка з пріоритетами всіх стандартів якості. Класичний типаж вигину хвилі на металочерепиця, додасть Вашому будинку неповторну елегантність.

Бітумна черепиця:

 • Бітумна черепиця «Super Katepal Rock» колекція «Katepal Ruflex Super Rocky» представлена у восьми колірних варіантах. Прямокутна форма черепиці «Katepal Rocky» надає покрівлі оригінальний вигляд, що нагадує старовинну гонтову покрівлю. Нова розробка заводу «Katepal» - покращений склад черепиці, в яку введені спеціальні модифікатори. Ця черепиця володіє високим рівнем технічних показників по теплостійкості, гнучкості і міцності, які забезпечують експлуатацію «Katepal Rocky» в будь-яких кліматичних зонах. Гарантія, що надається виробником, становить 25 років - безпрецедентна пропозиція для цього ринку! З гнучкою черепицею «Katepal» з колекції «Rocky» покрівля Вашого будинку буде схожа на старовинну гонтову покрівлю.
 • Бітумна черепиця «Super Katepal Jazzy». Будинок, покритий плиткою «Jazzy», виглядає набагато елегантніше, ніж будинок з металевою покрівлею. Шестикутні плитки «Jazzy», завдяки змішанню чорних і пофарбованих гранул верхнього шару, створюють на покрівлі химерний, що переливається малюнок і надають їй елегантний і респектабельний вигляд. Вони поєднали в собі строгість "класицизму" і сміливість "модерну".
 • Бітумна черепиця «Super Katepal KL» - гарантія надійності й естетичності покрівлі. Плитки «KL» відкривають серію «Katepal» класичної шестикутної форми. Шестикутні плитки «Katepal» настільки ж технологічно досконалі, як і прямокутні «Rocky». В цілому ці плитки дають 14 оригінальних колірних варіантів, що відкриває необмежені можливості в дизайні покрівель. «KL» - це традиційні одноколірні плитки, що відрізняються чистотою і ясністю кольору.
 • Бітумна черепиця «Super Katepal» з ефектом тіні. Колекція черепиці представлена черепицею класичної шестикутної форми в семи колірних варіантах. Тіні у верхній частині черепиці надають покрівлі об'ємний, рельєфний вид. Відмітна особливість колекції - надається виробником збільшена гарантія. У середньому по ринку, на гнучку черепицю такого рівня, термін гарантії становить не більше 15 років. Відмінна ціна на «Katepal Ruflex Super Katrilly» зацікавить усіх, хто звик отримувати за свої гроші продукцію перевіреної якості.

Пропонуємо також трапецієподібну жесть польського заводу-виробника «Polstal», яка може застосовуватися в індивідуальному та промисловому будівництві:

 • T12 (профнастил)
 • T14 Eko (профнастил)
 • T7 (профнастил)

а також металочерепицю даного заводу Caro, Beta, Opal.

Металопрофіль в асортименті:

 • Металопрофіль «Corus» - оригінальний глянцевий метал, виготовлений в Англії, широка палітра кольорів якого не обмежить Ваш вибір.
 • Металопрофіль «Arcelor» - оригінальний металопрофіль без плівки з використанням матового грубозернистого металу німецького виробництва.
Повернутися назад
Каталог
Галерея
Головна
Контакти
1
2
3
Знак якості
Статті
Загальні питання.
офіс менеджери зі збуту:
099 70 500 10
099 70 500 20
068 70 003 00
45004, Україна, Волинська обл., с. Воля-Ковельська, вул. Центральна, 60. тел./факс: +38(03352)5 96 50