Працює на системі: OUR-CMS
Підбір кольору

Секрети надійного та міцного даху від компанії "Стиль Дах"

Секрети надійного та міцного даху від компанії "Стиль Дах"

Що потрібно для того, щоб на Ваш дім постійно звертали увагу, щоб ним захоплювалися люди і неодмінно, щоб Ви були задоволені своїм дахом,як з боку якості (надійність та довговічність),так і з естетичного боку (просто красиво)? Звичайно ж, треба знайти якісного і надійного постачальника покрівельних матеріалів. І такі постачальники є - фірма «Стиль Дах» пропонує Вам свій асортимент товарів і послуг за доступними цінами. Основний товар фірми, покрівельні матеріали (бітумна покрівля, металочерепиця, ондулін та інше), а також супутні товари, такі як: водостічні системи, мінеральна вата та інші будівельні матеріали, які потрібні, як завершальні елементи для будівництва даху.

Що ж, давайте розглянемо деякі з вище згаданих понять більш детально. Покрівля - це покриття, яке захищає ваш будинок від всіх видів атмосферних впливів. Якщо ви хочете, щоб Ваше житло було завжди теплим і сухим, тоді стаєте клієнтом фірми «Стиль Дах» - компанії, яка займається реалізацією і прямою поставкою, від європейського виробника, покрівельних матеріалів на ринок України. Металочерепиця - це сучасне рішення заміни старої покрівлі, простота монтажу, естетичний вигляд та легка вага, для Вашої кроквенной системи (у порівнянні з іншими видами покрівельного матеріалу). Цей матеріал задовольняє будь-якого споживача своєю різноманітністю, як по вигляду, так і за ціною. Якість металу, на виготовлення метало черепиці, регламентується стандартами європейського зразка і залежить: від товщини металу (від 0,45 до 0,55), покриття (мат, пурал-мат, поліестер, поліестер-мат), кількість грунтового покриття, зернистості. Кожен клієнт для себе хоче кращий і більш якісний матеріал, ми надамо Вам можливість вибору, як самого матеріалу (з асортименту пропонованих), так і комплектації до покрівлі. Ми запропонуємо найкращий матеріал для Вашого даху і допоможемо зробити дах Вашої мрії-реальною, в тій ціновій категорії, яка задовольнить Вас на всі 100%.

Якщо говорити про водостічних системах, то тут потрібно знати, що вони захищають зовнішні стіни, цоколь і фундамент від води. Завдяки водостоку (який може також мати і декоративною функцією) у вас будуть міцні і надійні стіни, адже він буде спрямовувати потік з даху в певне місце.

Фірма «Стиль Дах» також пропонує до вашої уваги мінеральну вату компанії Rockwool. Цей матеріал дозволяє нам поліпшити стан середовища, а також заощадити велику кількість енергії. Мінеральна вата забезпечує відмінну теплоізоляцію, нечутливість до вологи, хорошу звукоізоляцію, легкість розрізання та монтажу, а також, що не маловажно - пожежну безпеку.

Наша фірма надає товари тільки європейської якості, тому для нас дуже важлива думка кожного клієнта, не має значення фірма це, чи приватний клієнт.

Нехай Ваш будинок буде завжди теплим, міцною та сухою, а дах над головою - надійної!

Повернутися назад
Каталог
Галерея
Головна
Контакти
1
2
3
Знак якості
Статті
Загальні питання.
офіс менеджери зі збуту:
099 70 500 10
099 70 500 20
068 70 003 00
45004, Україна, Волинська обл., с. Воля-Ковельська, вул. Центральна, 60. тел./факс: +38(03352)5 96 50