Працює на системі: OUR-CMS
Підбір кольору

WAT

Новітнє вдосконалення сировини для металлочерепиці
att00025.jpg

На ринку світових виробників металу з радістю прийняли новий метал для виробництва металевих дахів. Виробник Thyssen (Німеччина) пропонує для вибагливих клієнтів, ексклюзивну нови...


Покриття Antikato від Arcellor
zobrazhenie_125.jpg

Покриття ANTIKATO, від виробника Arcellor, однозначно порадує власників, які хочуть бачити на покрівлі свого даху натуральну черепицю, але переживають і за вагу даного покрівельного мате...


Cristal

Можливість використання даного металу для виготовлення металочерепиці та металопрофілю будь-якої форми: Beta, Caro, Opal


Подвійний структурований мат Arcellor

Найпопулярніше покриття металочерепиці та металопрофілю на ринку України і однозначно, це оправдано якістю даного металу та доступною ціною.


Подвійний структурований мат Arcellor

Найпопулярніше покриття металочерепиці та металопрофілю на ринку України і однозначно, це оправдано якістю даного металу та доступною ціною.


Глянцеве покриття металовиробів від Arcellor Mittal

Широка гама кольорів, не може не сподобатись, навіть самому вибагливому клієнту.
Доступна ціна робить дане покриття одним з найпопулярніших у клієнтів.


Час іде, все вдосконалюється...
0031.jpg

Покриття Arcellor - це прорив в металовиробництві, адже дане покриття є бездоганним з точки зору зносостійкості, витривалості до атмосферних явищ, стійкості до УФ, незмінює колір під-час експлуатації.


T-18 Eco
styldah_t18_eco_thumbs

Т-12, Т-14 і Т-18 є універсальним профілем, який використовується як на фасадах, так і на покрівлях. Має капілярні канавки, які забезпечують герметичність стиків аркушів.


Т-8
styldah_t8_thumbs

Профіль Т-8 використовується на фасадах та стелях. Він характеризується більш низькою жорсткістю стиснення, тому рекомендована максимальна довжина листа складає 6 метрів.


Металочерепиця FALA
fala

Металочерепиця FALA являється новою лінійкою продуктів від WAT. Це елегантні і довговічні покрівельні матеріали поєднують в собі традиції і сучасні технології.


  [1]   2  
Каталог
Галерея
Головна
Контакти
1
2
3
Знак якості
Статті
Загальні питання.
офіс менеджери зі збуту:
099 70 500 10
099 70 500 20
068 70 003 00
45004, Україна, Волинська обл., с. Воля-Ковельська, вул. Центральна, 60. тел./факс: +38(03352)5 96 50